Homster
FAQ
Питання
Чи не зіпсують дизайн кухні кухонні комунікації - водопровідні та газові труби, колонка і витяжка?
Відповідь
Кілька дизайнерських хитрощів разом з правильно підібраними конструкціями кухонних модулів Homster - і всі комунікації грамотно заховані. При створенні ескізу будуть враховані особливості приміщення, щоб результатом став стильний і затишний інтер'єр.
Питання
Наскільки правильно підібрані матеріали, з яких буде виготовлена кухня?
Відповідь
  • Корпуси виготовлені з ДСП 16 мм з гладкою фактурою, що полегшує процес догляду за поверхнями.
  • Для фасадів використовується виключно МДФ, стійкий до вологи і температурних змін.
  • Всі стільниці виконані з міцного ДСП і високоякісного пластика. При дбайливої експлуатації їх ідеальний зовнішній зберігається на багато років.
  • Застосовується австрійська фурнітура Grass і польська GTV, термін служби якої більше 10 років, а якість підтверджено сертифікатами.
  • Всі додаткові аксесуари (лотки, карго, сортування сміття і т.д.) німецького, італійського та польського виробництва. Їх якість не викликає сумнівів і перевірено часом.
Питання
Какую технику выбрать для кухни? Не придется ли переплачивать за нее, заказывая вместе с кухней?
Відповідь
Ми співпрацюємо з компаніями-постачальниками відомих марок: Electrolux, Zanussi, Gorenje, Samsung, Bosch, Siemens, Teko, Blanco. Дизайнер Homster допоможе підібрати варіанти, які підходять за ціною, дизайну і функціональних характеристик. Ви не будете витрачати час на пошуки техніки і переплачувати за доставку кожної. Вартість техніки, яку ми пропонуємо, відповідає цінам інтернет-магазинів
Питання
Чи підійде кухня Homster для нестандартного за розмірами приміщення?
Відповідь
Крок в розмірному ряді модулів кухонної системи від Homster дозволяє спроектувати кухню для приміщень будь-яких розмірів. Наш дизайнер запропонує найпрактичніші і привабливі рішення, враховуючи особливості приміщення і ваші уподобання.
Питання
Скільки буде коштувати кухня?
Відповідь
Скільки буде коштувати кухня? Кухонні системи від Homster дозволяють формувати пропозиції в трьох цінових сегментах:
  1. мінімум **
  2. середній ***
  3. Середній + *****
Озвучте побажання щодо майбутньої кухні дизайнеру Homster, і він спроектує кухню вашої мрії, не виходячи за рамки виділеного на неї бюджету.
Made on
Tilda